Havalimanı Transfer, Havaalanı Transfer

İstanbul Ada Turu

18 Şubat 2013 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.039 Görüntülenme

İlk durağımız olan Kınalıada’ya yanaşırken ufak ama güzel bir sahil görüyoruz. Yaklaşık 10 dakika kadar beklediğimiz Kınalıada’dan arkamızda köpükler bırakarak hareket ettiğimizde ise Burgazada ben de buradayım diyor ve 10 dakikalık kısa bir yolculuktan sonra Burgazada İskelesine yanaşıyoruz. On dakikalık bir mola daha verdiğimiz Burgazada İskelesin’den hareket ettiğimizde Jet-ski ile hız yapan bir amca geliyor vapurun yanına ve muhteşem bir gösteri yapıyor.

Adalara sürekli gidenler bilir yaklaşık 15 senedir bu amca adalarda vapurlara eşlik eder. Bu muhteşem gösteriyi izlerken Heybeliada İskelesi’ne yanaşıyoruz. Dilerseniz piknik için Heybeliada’yı tercih edip bu durakta inebilirsiniz. En son durak olan Büyükada en çok rağbet gören ada olup görmenizi kesinlikle öneriyoruz.

Büyükada iskelesinde bir süre bekleyen vapurlar tekrar geliş rotasını izleyip Kabataş, Kadıköy ya da Bostancı iskelesine geri dönüyorlar. Tarife seçeneklerine göre Kabataş iskelesinden direk adalara veya Kabataş, Kadıköy, adalar rotasını izleyen seferler mevcut.

Veya Ada turlarımızda Belirttiğiniz noktadan (Kadıköy Bostancı Sarıyer Bakırköy Avcılar Büyük Çekmece) Çevresinde veya  buralara yakın Bölgelerden Özel yat ile Alınırsınız Adaları Detaylı şekilde Gezebilir ve boğazın tadını çıkartabilirsiniz.Adalara Vardığımızda Restuarant veya piknik alanında yemek yenir ardından bisikletler ile ada turu yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Tur İçerisinde Olanlar
Kınalı ada
Burgaz ada
Heybeli ada
Büyük ada

Tura dahil hizmetler

Yönetmeliğe uygun araçlar ile ulaşım
Koltuk sigortası
Profesyonel rehberlik hizmeti

Rezervasyon için bizimle iletişime geçin

Karatay Turizm

0212 523 0 523

0532 170 77 67

Etiketler :

Benzer Yazılar