Havalimanı Transfer, Havaalanı Transfer

Yalova Turu

15 Nisan 2013 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 335 Görüntülenme

Suyu renksiz, berrak ve tatlı olan Yalova kaplıcaları, 1911 yılında Roma’da yapılan kaplıcalar yarışmasında “Suları Faydalı En İyi Kaplıca” ödülünü almıştır.

Yalova termal suyunun banyo kürü şeklinde kullanımı, özellikle romatizmal hastalıklarda oldukça etkilidir. Yalova kaplıcalarında yapılan banyo kürlerinin, romatizmal hastalıklar özellikle de kireçlenme üzerine olumlu etkisi ve ağrı eşiğini yükseltici özelliği kanıtlanmıştır.

Yalova’da termal sulardan yararlanabilmek için de birçok Yalova termal tesisi hizmet vermektedir. Yalova kaplıca otelleri genellikle büyük tesisler olup, adeta bir sağlık merkezi durumundadır. Çünkü “wellness” özelliği ile çalışan Yalova termal tesislerinde çeşmeden hamama kadar her yerde termal sular kullanılmaktadır.

Yalova kaplıca otellerinin avantajlı bir yönü de sağlık turizmi için çalışması ve hiç bitmeyen termal suları sayesinde yılın 12 ayı hizmet vermesidir. Size ne zaman uyuyorsa Yalova termal tesisleri için de o günler uygundur.Yalova kaplıca otelleri arasında bungalov ev olarak hizmet veren de var, villa daire şeklinde hizmet veren de. Siz sadece ihtiyacınız olan süreyi belirleyip, istediğiniz tesisi seçiyorsunuz ve Yalova termal tesisine gittiğinizde beden ve ruh arındırma işleminiz başlıyor. Sudüşen Şelalesi: Şelaleye giden yol muhteşem bir doğa yürüyüş parkuru olup, yaz aylarında turistlerce de yoğun olarak tercih ediliyor. Şelaleye çıkarken eşsiz bir baraj gölü ve marmara denizi manzarası ile çok türlü orman faunası ile karşılaşılır ki, bunlar ender görülen tabii güzellikler arasında yer almakta

Termalyum Hamamları  + Şelale + Sahil ve Yalova Gezinti

 

Tur İçerisinde Olanlar

Yalova sahil Gezinti
Yalova Şelale
Termalyum Hamamları

Tura dahil hizmetler

Yönetmeliğe uygun araçlar ile ulaşım
Koltuk sigortası
Profesyonel rehberlik hizmeti

Rezervasyon için bizimle iletişime geçin

Karatay Turizm


0212 523 0 523

0532 170 77 67


0212 533 1 533

info@karatayturizm.com
Etiketler :

Benzer Yazılar