Havalimanı Transfer, Havaalanı Transfer

istanbul havalimanı transfer

2 Şubat 2013 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 820 Görüntülenme

Karatay Turizm Transfer, İstanbul Airport Transfer 7/24, İstanbul Havalimanı Transfer ve Karşılama Servisi

 

İstanbul Karatay Transfer 7/24 İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları başta olmak üzere İstanbul’daki tüm özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizde.

İstanbul’da sizi dilediğiniz saatte dilediğiniz noktadan alıp ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla.

Şehrin Avrupa Yakası’nda ya da Anadolu Yakası’nda. İş seyahatleri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama için servis sunmaktayız.

Sizin adınıza bir misafiriniz ya da aile üyenizin karşılanması ya da ulaşmak istediği noktaya transferini en yüksek konfor ve güvenlik anlayışı ile sunuyoruz. Sizin için çok geç bir saatte ya da uzak bir noktada. Önemli olan sizin talepleriniz, planımızı size göre yapıyoruz ve tüm transfer ihtiyaçlarınız için yüksek kalitede bir servis üretiyoruz.

Bunun yanı sıra tek kişi ya da çoklu gruplar. Filomuzda bulunan araçlarımızla dilediğiniz noktadan transferinizi gerçekleştirmek bizim görevimiz.

Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. İstanbul Karatay Transfer 7/24 sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor ve konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.

İstanbul’a fuar için mi geliyorsunuz? Fuar takviminize ve fuar ekibinizin sayısına göre size özel bir transfer planı oluşturuyoruz. Her gün konakladığınız yerden sizi alıp fuar alanına tam zamanında ulaştırıyoruz ve akşamda konaklama alanınıza bırakıyoruz.

Fiyatlarımız oldukça makul fiyatlar ve personelimiz her zaman güler yüzlü ve profesyonel. En çok önem verdiğimiz konu güven ve huzur içinde en yüksek konforla transferlerinizi gerçekleştirmek.

Bizi 0090 212 523 0 523  veya 0090 532 170 77 67 Nolu Telefonlardan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Etiketler :

Benzer Yazılar