Havalimanı Transfer, Havaalanı Transfer

30 Bin Turist Çeşmeye Geliyor

9 Şubat 2013 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 371 Görüntülenme

Ulusoy Denizcilik, önümüzdeki yıl yeni nesil ve büyük kruvaziyer gemilerini Çeşme’ye getirerek, beldeye daha çok turistin uğramasını sağlayacak.

Çeşme’de 2003 yılından bu yana liman işletmeciliği gerçekleştiren Ulusoy Denizcilik, bu yıl Çeşme’ye kruvaziyer gemileri ile 30 bin turist getirecek.

Yeni Asır gazetesinin haberine göre ilk olarak 15 Mayıs tarihinde Çeşme’ye gelecek olan kruvaziyer gemileri, yıl sonuna kadar Çeşme’ye 53 sefer gerçekleştirecek.

2003 yılından bu yana Çeşme Limanı’nı işlettiklerini ve limandaki iş hacmini sürekli büyüttüklerini ifade eden Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, “Ro-Ro seferlerinin ardından Çeşme Limanı’nda bu yıl kruvaziyer seferlerini de başlatıyoruz. Bu yıl ilki 15 Mayıs olmak üzere yıl sonuna kadar limanımıza 53 kruvaziyer gemisi gelecek. Bu gemilerle 30-35 bin turistin Çeşme’ye gelmesini bekliyoruz. Turistler Çeşme ekonomisine de önemli katkılar sağlayacak. Biz önümüzdeki yıl da limanın büyütülmesi ile yeni nesil daha büyük kruvaziyer gemilerinin Çeşme’ye gelmesini sağlayacağız. Bu sayede beldeye gelen turist sayısı da artacak” dedi.

Etiketler :

Benzer Yazılar